P1170755

Elmontex Air v těchto dnech pořídil do flotily další, v pořadí již třetí UL ALTO …více

Toš dondite ;)

Vyhlédkové lety stréca Kašíka americkó Cessnó!     Toš dondite lidi

poukaz na web

  Nabízíme možnost zakoupení poukazu na vyhlídkový let, nebo pilotování letadla bez starostí z Vašeho …více

Letecká škola

Letecká škola Elmontex Air je držitelem certifikátu Schválené organizace pro výcvik pilotů (Approved Training Organisation) dle předpisu Part-ORA, s oprávněním poskytovat výcvikové kurzy dle předpisu Part-FCL. Jsme teprve třetí letecká škola v ČR schválená dle těchto nových přísných standardů.

Jsme jediná škola v ČR, která našim studentům a absolventům garantuje letecké zaměstnání na pozici pilot, nebo letový operátor v rámci výkonu vlastních leteckých prací.

 

 

Našim výcvikem prošlo už několik desítek studentů od úrovně SLZ, přes PPL až po CPL a MEP/IR. Osobní přistup našich instruktorů ke konkrétním potřebám jednotlivých žáků je základem kvality výcviku a jedním z důvodu oblíbenosti naší pilotní školy.

Nedáváme na druhou stranu v letadle nikomu nic „zadarmo“ z titulu vztahu zákazník-poskytovatel služby. Vyžadujeme od našich studentů ve výcviku maximální úsilí a kázeň vůči přirozené autoritě instruktorů tak, aby nebyli v budoucnu nebezpeční sami sobě ani svému okolí a aby byli co nejlépe připraveni na případnou profesionální dráhu. Naší výhodou je také poloha na mezinárodním letišti s celoročním provozem. Žáci si již od počátku zvykají na provoz a komunikaci tomu náležející.

Naše ceny výcviků jsou více než přijatelné díky skutečnosti, že letadla vlastníme, hangárujeme ve svém, provádíme vlastní autorizovaný servis a spotřebováváme palivo za nejlepší možnou cenu díky faktu, že jsme sami prodejci leteckého benzínu. Tím nevznikají druhotné náklady na provoz a ceny nejen výcviků můžeme držet na minimu.

Protože každý, kdo přijde do letecké školy je „originálem“, mnozí již s leteckými zkušenostmi, je naší prioritou připravit pro každého co možná nejlepší individuální nabídku – uplatnit všechny zákonné úlevy, které mohou výcvik dále zlevnit. Neváhejte si proto domluvit schůzku pro vaši konkrétní cenovou nabídku.

Přihlaste se do kurzu pilota a splňte si svůj sen! Rádi Vás příjmeme do našeho kolektivu!

 

Letecký výcvik 5Letecký výcvik 6Letecký výcvik 7

 

Fotogalerie: Letecká škola

Elmontex Facebook