Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na seznamovací lety (vyhlídkové lety), nebo pilotování letadla bez starostí …více

Výcvik SLZ (Ultralight)

Pilot ULL

Již několik let nabízíme pro zájemce o pilotní kurz ekonomickou variantu v podobě kurzu Pilot ULL – Průkaz pilota ultralehkých letounů. Tento průkaz Vás opravňuje k řízení jedno a dvoumístných letadel do vzletové hmotnosti 290kg, respektive 450kg .

Tato varianta pilotního výcviku je ideální pro širokou skupinu zájemců o létání hlavně z důvodu dostupnosti výcviku, relativně nízkých pořizovacích nákladů a dostatečný sortiment těchto letadel v Čechách i zbytku Evropy.

Náš výcvik je prováděn na novém celokovovém ultralehkém letounu značky ALTO TG 912.

Cena

Rádi Vám připravíme Vám individuální cenovou kalkulaci. Své dotazy směřujte na petr.bucek@elmontex.cz

Přeškolení na typ

Vlastníte pilotní průkaz v jiné kategorii? Např. PPL, TMG a nebo máte zájem létat na celokovovém letadle nejlepších parametrů?

Přijďte se k nám přeškolit na kategorii ULL, a nebo na ALTO TG 912.

Kvalifikace  „Řízené lety“

Tato kvalifikace je nutná pro legální navázání spojení se složkami ŘLP a pobyt v řízených okrscích (CTR,TMA). Naučíme Vás získávat informace nutné pro let, podávat a ukončovat Letový plán a komunikovat v okrscích kde nejste zvyklí.

 

Osnova všech ULL výcviků je ke stažení ZDE.

Elmontex Facebook