poukaz na web

  Nabízíme možnost zakoupení poukazu na vyhlídkový let, nebo pilotování letadla bez starostí z Vašeho …více

Toš dondite ;)

Vyhlédkové lety stréca Kašíka americkó Cessnó!     Toš dondite lidi

P1170755

Elmontex Air v těchto dnech pořídil do flotily další, v pořadí již třetí UL ALTO …více

Pronájem letadel

Pro zajištění letu přesně podle představ klienta je u nás možný pronájem letounu s pilotem. Nejčstěji létáme privátní lety bezpečným dvoumotorovým lehkým dopravním letounem Cessna 303 Crusader pro 4-5 pasažérů.

Pronájem letounů pilotům je u nás možný na základě vzájemné smlouvy a při splnění podmínek. Pro nálet zkušeností, nebo soukromou cestu si u nás mohou piloti pronajmout jedno z naších 16 letadel.

Podmínky: Všichni piloti musí prokázat platnost příslušných leteckých oprávnění a mít uzavřeno pojištění pilota za škody způsobené na letadle do výše spouúčasti min. sto tisíc CZK. Bude provedeno školení a přezkoušení z provozní příručky Elmontex Air a zkušební let s našim instruktorem na daném letounu.

Technický stav provozovaných letadel je neustále kontrolován našimi techniky. Garantujeme připravenost každého stroje. Naše servisní středisko je certifikovaným zařízením vybavené pro běžné i generální opravy většiny letadel do hmotnosti 5 700kg. Přehled našich letadel naleznete ZDE.

Objednejte si schůzku s našimi instruktory na čísle +420 702 209 570, nebo volejte vedoucího letového provozu na čísle +420 737 222 866 pro více informací.

 

 

 

Elmontex Facebook