poukaz na web

  Nabízíme možnost zakoupení poukazu na vyhlídkový let, nebo pilotování letadla bez starostí z Vašeho …více

DSC_9017

Březen a duben roku 2016 měl Elmontex Air tu čest přivítat na své odbavovací ploše …více

IMG_9250

Dnes, 8.3. přistál na domácím letišti v Mošnově nejnovější přírůstek do flotily Elmontex Air. Jedná …více

14343094629

Elmontex Air v těchto dnech pořídil do flotily svůj první vrtulník! Jedná se o Robinson …více

IMG_6366

Společnost Elmontex a.s. provádí každoročně vakcinaci lišek proti vzteklině ve střední a východní Evropě. Operační …více

Elmontex Air logoLetecky ustav VUT v BrneAeroklub KrizanovOstrava airportERGO

Pronájem letadel

Pro zajištění letu přesně podle představ klienta je u nás možný pronájem letounu s pilotem. Nejčstěji létáme privátní lety bezpečným dvoumotorovým lehkým dopravním letounem Cessna 303 Crusader pro 4-5 pasažérů.

Pronájem letounů pilotům je u nás možný na základě vzájemné smlouvy a při splnění podmínek. Pro nálet zkušeností, nebo soukromou cestu si u nás mohou piloti pronajmout jedno z naších 16 letadel.

Podmínky: Všichni piloti musí prokázat platnost příslušných leteckých oprávnění a mít uzavřeno pojištění pilota za škody způsobené na letadle do výše spouúčasti min. sto tisíc CZK. Bude provedeno školení a přezkoušení z provozní příručky Elmontex Air a zkušební let s našim instruktorem na daném letounu.

Technický stav provozovaných letadel je neustále kontrolován našimi techniky. Garantujeme připravenost každého stroje. Naše servisní středisko je certifikovaným zařízením vybavené pro běžné i generální opravy většiny letadel do hmotnosti 5 700kg. Přehled našich letadel naleznete ZDE.

Objednejte si schůzku s našimi instruktory na čísle +420 702 209 570, nebo volejte vedoucího letového provozu na čísle +420 737 222 866 pro více informací.

 

 

 

Elmontex Facebook