DSC_9017

Březen a duben roku 2016 měl Elmontex Air tu čest přivítat na své odbavovací ploše …více

IMG_6366

Společnost Elmontex a.s. provádí každoročně vakcinaci lišek proti vzteklině ve střední a východní Evropě. Operační …více

14343094629

Elmontex Air v těchto dnech pořídil do flotily svůj první vrtulník! Jedná se o Robinson …více

slevomat-5586133-dee126

  Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex …více

poukaz na web

  Nabízíme možnost zakoupení poukazu na vyhlídkový let, nebo pilotování letadla bez starostí z Vašeho …více

IMG_9250

Dnes, 8.3. přistál na domácím letišti v Mošnově nejnovější přírůstek do flotily Elmontex Air. Jedná …více

Elmontex Air logoLetecky ustav VUT v BrneAeroklub KrizanovOstrava airportERGO

Pronájem letadel

Pro zajištění letu přesně podle představ klienta je u nás možný pronájem letounu s pilotem. Nejčstěji létáme privátní lety bezpečným dvoumotorovým lehkým dopravním letounem Cessna 303 Crusader pro 4-5 pasažérů.

Pronájem letounů pilotům je u nás možný na základě vzájemné smlouvy a při splnění podmínek. Pro nálet zkušeností, nebo soukromou cestu si u nás mohou piloti pronajmout jedno z naších 16 letadel.

Podmínky: Všichni piloti musí prokázat platnost příslušných leteckých oprávnění a mít uzavřeno pojištění pilota za škody způsobené na letadle do výše spouúčasti min. sto tisíc CZK. Bude provedeno školení a přezkoušení z provozní příručky Elmontex Air a zkušební let s našim instruktorem na daném letounu.

Technický stav provozovaných letadel je neustále kontrolován našimi techniky. Garantujeme připravenost každého stroje. Naše servisní středisko je certifikovaným zařízením vybavené pro běžné i generální opravy většiny letadel do hmotnosti 5 700kg. Přehled našich letadel naleznete ZDE.

Objednejte si schůzku s našimi instruktory na čísle +420 702 209 570, nebo volejte vedoucího letového provozu na čísle +420 737 222 866 pro více informací.

 

 

 

Elmontex Facebook