Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na vyhlídkové lety, nebo pilotování letadla bez starostí z Vašeho …více

Společnost Elmontex a.s. přijme do hlavního pracovního poměru licencovaného leteckého mechanika! Místo výkonu práce – …více

Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Vyhlídkové lety

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Zažijte něco výjimečného a podívejte se třeba na Vaše rodné město z ptačí perspektivy! Nabízíme vyhlídkové a okružní lety na Ostravsku, nad Beskydy i Jeseníky. Po dohodě však můžeme letět takřka kamkoli. Volba je na Vás v rámci trvání letu. Přivítáme Vás v atraktivním zázemí na mošnovském letišti. Pro Váš doprovod je k dispozici posezení s vyhlídkou na letištní plochu i vyhlídková terasa na střeše budovy.

Garantujeme profesionální přístup, nejlepší ceny v ČR a nejvyšší kvalitu. Naší prioritou je bezpečnost a spokojený zákazník. 

Létáme spolehlivými a moderními letouny Cessna 172SP (3 osoby + pilot) a také ukázkové lety pro zájemce o výcvik na letounech Alto 912TG (1 osoba + pilot). Všechny stroje vlastníme a provozujeme, proto můžeme nabídnout skutečně nejlepší ceny. Sídlíme na mezinárodním letišti v Mošnově.

Ceník letů – letouny:

Doba letuVyhlídkový let letounem Cessna
20 minut2 460,- pro 3 osoby
30 minut3 700,- pro 3 osoby
45 minut5 550,- pro 3 osoby
60 minut7 400,- pro 3 osoby

                Ceny jsou konečné a zahrnují všechny poplatky i DPH.

Tento nezapomenutelný zážitek lze věnovat i formou dárkového poukazu. Poukaz Vám vyrobíme u nás na letišti nebo si jej můžete objednat online a mít jej za pár minut v e-mailu.

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Pro více informací volejte na číslo +420 702 209 570 nebo pište na e-mail operation@elmontex.cz.

Vzory dárkových poukazů

Letadla 

p1190515

Cessna 172S Skyhawk SP + Alto 912TG

Pozvěte své přátelé nebo partnera na nezapomenutelný zážitek! Jsme připraveni vám vyjít vstříc i při opravdu speciálním požadavku. Vypravujeme také Romantické lety při západu slunce, kdy v průběhu letu naléváme sekt a pouštíme hudbu.

Pořádáme okružní a vyhlídkové lety také pro firemní klientelu formou team-buildingu. Pozdravte své přátelé, obchodní partnery nebo kolegy z paluby letadla. Připravte pro ně tematický den na letišti! Pro umocnění zážitku z letu doporučujeme vyzkoušet si z naší nabídky také Řízení letadla na zkoušku pod dohledem zkušeného instruktora!  

Fotogalerie: Vyhlídkové lety

« 1 z 2 »
Elmontex Facebook