Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na seznamovací lety (vyhlídkové lety), nebo pilotování letadla bez starostí …více

Letecká škola

Letecká škola Elmontex Air je držitelem certifikátu Schválené organizace pro výcvik pilotů (Approved Training Organisation) dle předpisu Part-ORA, s oprávněním poskytovat výcvikové kurzy dle předpisu Part-FCL. Jsme teprve třetí letecká škola v ČR schválená dle těchto nových přísných standardů.

Jsme jediná škola v ČR, která našim studentům a absolventům garantuje letecké zaměstnání na pozici pilot, nebo letový operátor v rámci výkonu vlastních leteckých prací.

Našim výcvikem prošlo už několik desítek studentů od úrovně SLZ, přes PPL až po CPL a MEP/IR. Osobní přistup našich instruktorů ke konkrétním potřebám jednotlivých žáků je základem kvality výcviku a jedním z důvodu oblíbenosti naší pilotní školy.

Nedáváme na druhou stranu v letadle nikomu nic „zadarmo“ z titulu vztahu zákazník-poskytovatel služby. Vyžadujeme od našich studentů ve výcviku maximální úsilí a kázeň vůči přirozené autoritě instruktorů tak, aby nebyli v budoucnu nebezpeční sami sobě ani svému okolí a aby byli co nejlépe připraveni na případnou profesionální dráhu. Naší výhodou je také poloha na mezinárodním letišti s celoročním provozem. Žáci si již od počátku zvykají na provoz a komunikaci tomu náležející.

Naše ceny výcviků jsou více než přijatelné díky skutečnosti, že letadla vlastníme, hangárujeme ve svém, provádíme vlastní autorizovaný servis a spotřebováváme palivo za nejlepší možnou cenu díky faktu, že jsme sami prodejci leteckého benzínu. Tím nevznikají druhotné náklady na provoz a ceny nejen výcviků můžeme držet na minimu.

Protože každý, kdo přijde do letecké školy je „originálem“, mnozí již s leteckými zkušenostmi, je naší prioritou připravit pro každého co možná nejlepší individuální nabídku – uplatnit všechny zákonné úlevy, které mohou výcvik dále zlevnit. Neváhejte si proto domluvit schůzku pro vaši konkrétní cenovou nabídku.

Přihlaste se do kurzu pilota a splňte si svůj sen! Rádi Vás příjmeme do našeho kolektivu!

Letecký výcvik 5
Letecký výcvik 7

Fotogalerie: Letecká škola

Elmontex Facebook