Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na seznamovací lety (vyhlídkové lety), nebo pilotování letadla bez starostí …více

Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Ukázkové lety – Řízení letadla na zkoušku

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Myslíte si, že k řízení letadla potřebujete nutně pilotní průkaz? Za dohledu našich zkušených instruktorů si můžete vyzkoušet řízení opravdového letadla za letu sami. Nejedná se o žádný trenažér ale opravdu o skutečné řízení letadla. Vy sedíte na místě 2. pilota a držíte v rukou skutečné „berany“. Vy řídíte letadlo a letíte!

Před každým letem vás důkladně proškolíme. Společně se zkušeným instruktorem se pustíte do předletové přípravy: vysvětlíme vám postupy na mezinárodním letišti, provedeme společně předletovou kontrolu letadla, naplánujeme společně váš let s veškerými náležitostmi včetně kontroly meteorologické situace a aktivovaných vojenských prostorů.

Po vzletu bude potřeba soustředit se na srovnávací navigaci pomocí mapy. Během letu si s instruktorem vyzkoušíte provádění několika základních manévrů. Například koordinovanou zatáčku, při které je nutné hlídat v jednom okamžiku hned několik letových údajů a seznámíte se s vlastnostmi letadla. Tento nezapomenutelný zážitek vám také může pomoci s rozhodováním, zda se pustit do opravdového výcviku a jednou se třeba stát profesionálním pilotem. Díky této zkušenosti si „osaháte“ základní principy řízení letadla. Nabízíme vám tento exkluzivní zážitek za skvělé ceny:

Doba letu

Řízení letadla na zkoušku

letounem Cessna

Ukázkový let

sportovní letadlo Alto 912TG

20 minut 3 200,- pro 3 osoby 1 715,- pro 1 osobu
30 minut 4 800,- pro 3 osoby 2 460,- pro 1 osobu
45 minut 7 100,- pro 3 osoby 3 640,- pro 1 osobu
60 minut 9 550,- pro 3 osoby 4 700,- pro 1 osobu
Ceny jsou konečné, zahrnující všechny poplatky a DPH.

Na všechny naše služby vystavujeme také dárkové poukazy.

Let lze samozřejmě objednat v libovolné délce, cena je přímo úměrná trvání letu, minimum je však 20 minut. Navíc pokud Vás tato zkušenost osloví natolik, že se rozhodnete nastoupit do jednoho z naších profesionálních výcviků k získání pilotního průkazu, tak Vám cenu za tento zážitek odečteme ze samotné ceny kurzu PPL nebo ULL.

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Letadla

p1190515                           Cessna 172S Skyhawk SP                                    Alto 912TG

Fotogalerie: Zkuste si řízení letadla

Elmontex Facebook