Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na seznamovací lety (vyhlídkové lety), nebo pilotování letadla bez starostí …více

Seznamovací lety (vyhlídkové lety)

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Zažijte něco výjimečného a podívejte se třeba na Vaše rodné město z ptačí perspektivy! Nabízíme seznamovací (vyhlídkové) a okružní lety na Ostravsku, nad Beskydy i Jeseníky. Po dohodě však můžeme letět takřka kamkoli. Volba je na Vás v rámci trvání letu. Přivítáme Vás v atraktivním zázemí na mošnovském letišti. Pro Váš doprovod je k dispozici posezení s vyhlídkou na letištní plochu i vyhlídková terasa na střeše budovy.

Garantujeme profesionální přístup, nejlepší ceny v ČR a nejvyšší kvalitu. Naší prioritou je bezpečnost a spokojený zákazník. 

Létáme spolehlivými a moderními letouny Cessna 172SP (3 osoby + pilot) a také ukázkové lety pro zájemce o výcvik na letounech Alto 912TG (1 osoba + pilot). Všechny stroje vlastníme a provozujeme, proto můžeme nabídnout skutečně nejlepší ceny. Sídlíme na mezinárodním letišti v Mošnově.

Ceník letů – letouny:

Doba letuSeznamovací let (vyhlídkový let) letounem Cessna
20 minut3 200,- pro 3 osoby
30 minut4 800,- pro 3 osoby
45 minut7 100,- pro 3 osoby
60 minut9 550,- pro 3 osoby

                Ceny jsou konečné a zahrnují všechny poplatky i DPH.

Tento nezapomenutelný zážitek lze věnovat i formou dárkového poukazu. Poukaz Vám vyrobíme u nás na letišti nebo si jej můžete objednat online a mít jej za pár minut v e-mailu.

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ ZDE

Pro více informací volejte na číslo +420 702 209 570 nebo pište na e-mail operation@elmontex.cz.

Vzory dárkových poukazů

Letadla 

p1190515

Cessna 172S Skyhawk SP + Alto 912TG

Pozvěte své přátelé nebo partnera na nezapomenutelný zážitek! Jsme připraveni vám vyjít vstříc i při opravdu speciálním požadavku. Vypravujeme také Romantické lety při západu slunce, kdy v průběhu letu naléváme sekt a pouštíme hudbu.

Pořádáme okružní a seznamovací (vyhlídkové) lety také pro firemní klientelu formou team-buildingu. Pozdravte své přátelé, obchodní partnery nebo kolegy z paluby letadla. Připravte pro ně tematický den na letišti! Pro umocnění zážitku z letu doporučujeme vyzkoušet si z naší nabídky také Řízení letadla na zkoušku pod dohledem zkušeného instruktora!  

Fotogalerie: Seznamovací lety (vyhlídkové lety)

« z 2 »

Elmontex Facebook