Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů na seznamovací lety (vyhlídkové lety), nebo pilotování letadla bez starostí …více

Využijte jedinečné nabídky na Ukázkový let včetně pilotování sportovního letadla Alto 912 TG Společnost Elmontex Air …více

Pronájem letadel

Pronájem letounů pilotům je u nás možný na základě vzájemné smlouvy a při splnění podmínek. Pro nálet zkušeností, nebo soukromou cestu si u nás mohou piloti pronajmout jedno z naších 16 letadel.

Podmínky: Všichni piloti musí prokázat platnost příslušných leteckých oprávnění a mít uzavřeno pojištění pilota za škody způsobené na letadle do výše spouluúčasti min. sto tisíc CZK. Bude provedeno školení a přezkoušení z provozní příručky Elmontex Air a zkušební let s našim instruktorem na daném letounu.

Technický stav provozovaných letadel je neustále kontrolován našimi techniky. Garantujeme připravenost každého stroje. Naše servisní středisko je certifikovaným zařízením vybavené pro běžné i generální opravy většiny letadel do hmotnosti 5 700kg.

Přehled cen za pronájem naleznete na stránce „Naše letadla“

Objednejte si schůzku s našimi instruktory na čísle +420 702 209 570, nebo volejte vedoucího letového provozu na čísle +420 737 222 866 pro více informací.

Pronájem letounu s pilotem

Pro zajištění letu přesně podle představ našich partnerů je u nás možný pronájem letounu s pilotem. Nejčastěji létáme privátní lety bezpečným dvoumotorovým lehkým dopravním letounem Cessna 303 Crusader pro 4-5 pasažérů.

Elmontex Facebook